Sposób wykonania

 

Biżuteria Memorialna jest tak indywidualna jak Twoje wspomnienia.

Dzięki różnorodności kategorii i wzorów, mamy pewność, że znajdziesz ten jedyny.

 


 

 

Jeśli Twoja Biżuteria Memorialna będzie wykonana ze srebra, wykorzystamy kruszec o próbie 925. Mamy jednak świadomość, że nawet tak wysokiej klasy surowiec jest narażony na matowienie i utratę koloru. Dlatego nasza biżuteria pokrywana jest warstwą rodu, która  pozwala utrzymać jej powierzchnię jasną i błyszczącą, przypominającą białe złoto.

Jeśli wolisz złoto, możesz zamówić swoją Biżuterię Memorialną z tego surowca, dostępnego w trzech wariantach: żółtym, różowym i białym. Wykorzystamy kruszec o próbie 375. Oferujemy również opcję dodania prawdziwego pyłku diamentowego, dzięki któremu Twoja Biżuteria Memorialna nabierze subtelnego blasku.

 

 

 

Nad Twoją personalizowaną Biżuterią Memorialną pracuje zespół 20 wykwalifikowanych specjalistów.

Biżuteria wykonywana jest w sterylnym środowisku, w którym jednorazowo, na każdym etapie, realizowane jest tylko jedno zamówienie.

  

 

 

 Niewielka ilość pamiątkowego materiału, który nam przesłałaś/eś zostaje w odpowiednich warunkach zmieszana ze specjalną żywicą dostępną aż w 12 kolorach, która następnie jest z największą starannością, w kilku etapach, umieszczana w dedykowanych zagłębieniach biżuterii.

Przez fakt, że każda sztuka biżuterii jest wykonywana ręcznie i na indywidualne zamówienie, istnieje prawdopodobieństwo niewielkich różnic w kolorze i wykończeniu żywicy.

 

 

Proces wieńczy zabezpieczenie utworzonego w ten sposób kamienia, w którym znajduje się wartościowa dla Ciebie zawartość.

Chcemy zapewnić Cię, że każdy przesłany do nas materiał pamiątkowy traktujemy z należytą godnością. Jeśli nie wykorzystamy go w całości, zostaje odesłany wraz z Twoją Biżuterią Memorialną. W żadnym wypadku nie wyrzucamy go ani nie utylizujemy.  

 

Regularnie rozszerzamy naszą ofertę, dodając nowe wzory do naszych kolekcji.

Wszystko po to, aby móc stworzyć dla Ciebie dokładnie to, czego potrzebujesz.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl