Jak kupować

 

ZAMÓWIENIE – krok po kroku

Abyśmy mogli rozpocząć proces tworzenia Twojej Biżuterii Memorialnej, musisz złożyć zamówienie poprzez naszą stronę internetową. To najszybszy i najprostszy sposób.

Po otrzymaniu Twojego zamówienia wyślemy do Ciebie paczkę z pakietem startowym i szczegółowym formularzem. Taka paczka, będzie zawierać wszystko co potrzebne do pobrania, zabezpieczenia i przesłania do nas materiału niezbędnego do wykonania Twojej Biżuterii Memorialnej.

W przypadku zamówienia pierścionka, wraz z pakietem startowym otrzymasz od nas dodatkowo darmową miarkę, abyśmy mogli dostosować jego wielkość do Twojego rozmiaru palca.

Jeżeli zdecydujesz się na Biżuterię Memorialną z kolekcji grawerowanej, cała procedura zamówienia odbędzie się online. Niezbędne pliki (np. tekst graweru/grafikę/obrazek) załączysz w trakcie składania zamówienia.

Jeżeli będziesz potrzebować pomocy przy składaniu zamówienia, możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem maila.

PAMIĘTAJ! Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia.

 

 

Krok 1:

Zamów wybraną Biżuterię Memorialną na naszej stronie.

Krok 2:

Oczekuj paczki z pakietem startowym i formularzem zamówienia.

Krok 3:

Pobierz materiał według instrukcji zawartej w pakiecie startowym i odeślij go do nas – to bardzo proste! Po otrzymaniu paczki od Ciebie rozpoczniemy proces tworzenia Twojej Biżuterii Memorialnej – poinformujemy Cię o tym poprzez wiadomość e-mail.

Krok 4:

Wykonujemy Twoją Biżuterię Memorialną z największym oddaniem i poszanowaniem. Proces tworzenia może trwać do 8 tygodni. Kiedy biżuteria będzie gotowa, poinformujemy Cię o tym za pośrednictwem maila.

Krok 5:

Twoją Biżuterię Memorialną pięknie zapakujemy i wraz z niezbędnymi dokumentami dostarczymy za pośrednictwem kuriera In Post lub wybranego Paczkomatu InPost.

Krok 6:

Noś swoją Biżuterię Memorialną! - miej zawsze przy sobie cząstkę kogoś, kto był dla Ciebie ważny. Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz podzielić się z nami swoją memorialną historią. 

 

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl