Pytania i odpowiedzi

 

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Naszą Biżuterię Memorialną możesz zamówić poprzez sklep na stronie internetowej. To najprostszy i najszybszy sposób. Znajdziesz na niej 5 kroków, które pomogą Ci przejść cały proces i z sukcesem złożyć zamówienie.

 

ILE CZASU ZAJMIE TWORZENIE MOJEJ BIŻUTERII?

Realizacja zamówienia potrwa od 2 do 8 tygodni, w zależności od rodzaju zamówienia i szybkości odesłania do nas przesyłki z materiałem, który zechcesz umieścić w swojej Biżuterii Memorialnej. Pamiętaj, że każde zamówienie przygotowujemy indywidualnie i maksymalnie personalizujemy. Rozpoczęcie pracy nad Twoją Biżuterią Memorialną jest możliwe dopiero po odebraniu Twojej przesyłki. O każdym etapie realizacji Twojego zamówienia zostaniesz powiadomiona/y poprzez nasz zautomatyzowany system mailowy.

 

KIEDY NALEŻY DOKONAĆ PŁATNOŚCI?

Wymagamy pełnej płatności w momencie składania zamówienia. Akceptujemy większość kart kredytowych i debetowych.

 

CO SIĘ DZIEJE Z PRZESŁANYM MATERIAŁEM, NP. PROCHAMI?

Chcemy zapewnić Cię, że każdy przesłany do nas materiał pamiątkowy traktujemy z należytą godnością. Jeśli nie wykorzystamy go w całości, zostaje odesłany wraz z Twoją Biżuterią Memorialną. W żadnym wypadku nie wyrzucamy go ani nie utylizujemy.  Biżuteria wykonywana jest w sterylnym środowisku, w którym jednorazowo, na każdym etapie, realizowane jest tylko jedno zamówienie.

Niewielka ilość pamiątkowego materiału, który nam przesłałaś/eś zostaje w odpowiednich warunkach zmieszana ze specjalną żywicą dostępną aż w 12 kolorach, która następnie jest z największą starannością, w kilku etapach, umieszczana w dedykowanych zagłębieniach biżuterii.

Proces wieńczy zabezpieczenie utworzonego w ten sposób kamienia, w którym znajduje się wartościowa dla Ciebie zawartość.

 

JAKI RODZAJ ŻYWICY JEST STOSOWANY W BIŻUTERII?

Do tworzenia cennych kamieni stosujemy najlepszą, specjalistyczną żywicę polimerową o różnych parametrach plastyczności, która jest odporna na fale ultrafioletowe. Oznacza to, że z czasem nie traci koloru, nawet jeżeli będzie miała bezpośredni kontakt ze słońcem. Ta unikatowa żywica nie będzie się kruszyć ani pękać, i jest dostępna aż w 12 kolorach. Kamień znajdujący się w biżuterii powstał z wielu warstw żywicy, zmieszanej – w odpowiednich warunkach - z dostarczonym przez Ciebie materiałem, np. prochami. Ostatnia warstwa ma specjalny stopień twardości, aby jak najlepiej zabezpieczyć znajdujący się w głębi materiał.

 

JAK DBAĆ O BIŻUTERIĘ MEMORIALNĄ?

Naszą biżuterię możesz nosić cały czas. Każdy produkt pokryty jest warstwą rodu, która  pozwala utrzymać jej powierzchnię jasną i błyszczącą, przypominającą białe złoto. Rozumiemy wagę Twojej biżuterii memorialnej, dlatego wraz z zamówieniem dostarczymy Ci specjalną instrukcję, która pozwoli Ci jeszcze bardziej o nią zadbać.

 

CZY W BIŻUTERII MOŻNA UMIEŚCIĆ WIĘCEJ NIŻ JEDEN KOLOR ŻYWICY?

Oczywiście! W naszej ofercie znajdziesz sporo wzorów produktów, w których możliwe jest umieszczenie kilku różnych kolorów żywicy. Wszystkie znajdują się w naszym katalogu produktów na stronie internetowej.

 

CZYM JEST DIAMENTOWY PYŁ?

Diamentowy pył jest ostatnią warstwą dodawaną do naszej biżuterii. Nie jest brokatem, a jego widoczność może zależeć od wybranego wzoru biżuterii, koloru żywicy i od samych prochów. Powoduje, że żywica, wraz z zawartym w niej cennym dla Ciebie materiałem, wydaje się delikatnie błyszcząca.

 

CZY WASZE CHARMSY PASUJĄ DO BRANSOLETEK PANDORY?

Tak. Wszystkie dostępne w naszej ofercie charmsy memorialne pasują do bransoletek Pandory.

 

CZY WYKONUJECIE SERWIS ZAKUPIONYCH U WAS PRODUKTÓW?

Wiemy jak ważna jest Twoja Biżuteria Memorialna. Często towarzyszy Ci każdego dnia, dlatego ma prawo – jak każdy produkt biżuteryjny – delikatnie się zużywać. Oferujemy serwis odnawiający, który przywróci pierwotny blask Twojej Biżuterii Memorialnej. Więcej informacji dotyczących naszego serwisu znajdziesz tu (link do SERWIS na pasku dolnym)

 

CO ZAWIERA DARMOWY PAKIET STARTOWY?

Pakiet startowy otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia i pełnym jego opłaceniu. Poza Formularzem Potwierdzającym Zamówienie, nasz pakiet zawiera wszelkie niezbędne akcesoria potrzebne do pobrania i odpowiedniego zapakowania materiału, np. prochów czy pukla włosów tak, aby jak najlepiej zabezpieczyć go w trakcie drogi do naszego laboratorium, a jeśli wybrałaś/eś dla siebie jeden z rodzajów biżuterii grawerowanej, także zestaw do pobrania odcisków wraz z instrukcją.

Jeśli zamówiłaś/eś pierścionek bądź sygnet, do pakietu startowego dodatkowo dołączymy specjalny zestaw miarek, tzw. ringsizer po to, abyś mogła/mógł dopasować idealny dla siebie rozmiar.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl